שינויי דיירים לדירה מקבלן על הנייר

לכל אחד מאיתנו יש הגדרה לבית, שמספק לו איכות מגורים, האחד מעוניין שהמטבח יישק לפתח המרפסת והשני מעוניין בחדר מאסטר עם מקלחת ללא מחיצה, כאשר רוכשים דירת קבלן, נדרשים, להיצמד למפרט אחיד, שמצוין בתוכנית המתאר ובגרמושקה של הבניין, כאשר שינויים בחלוקת החדרים לרבות במיקומם, בגודלם ואפילו בפריסת נקודת החשמל שלהם נדרשים לתכנון מחודש, שנעשה על ידי מעצב פנים המתמחה בנושא. מהו שינוי הדיירים ובאיזה שלב מומלץ לשכור את שירותיה של מעצבת פנים מקצועית?

מהו שינוי דיירים?

שינויי הדיירים הוא מונח המתייחס להתאמת הדירה לצרכים הפרטניים של הרוכשים. השינויים עשויים להיות מצומצמים או רחבי היקף ולהתייחס למכלול של תוכניות לרבות הזזת נקודות אינסטלציה, חשמל, מים, שינוי בשטח פנים הדירה לרבות ביטול חדר על חשבון הגדלת חדר אחר או לחילופין, יצירת חלוקה פנימית בתוך החדרים באמצעות מחיצה. בנוסף, בשינויי הדיירים ניתן לתכנן נגרות בהתאמה אישית, ליצור שטחי אחסון נוספים, הנטמעים במרחב, לתכנן מחדש את נקודות התאורה, לעצב את התקרה ולבחור את הסגנון העיצובי, שיעניק לבית אווירה ייחודית- רחוקה מאוד מתדמית דירת הקבלן הסטנדרטית.

מתי מומלץ לשכור את שירותיה של מעצבת פנים כבר בשלב הראשוני?

נהוג לבצע את שינויי הדיירים עוד בשלבים הראשוניים של הפרויקט, ואפילו בטרם הונחה אבן המסד לבניין וזאת בשל כמה סיבות:

  • הוזלה משמעותית בעלויות וגמישות רבה יותר ביישום שינויים מהותיים לרבות שינויים הנוגעים בתשתית הדירה
  • זמן- מרכיב מרכזי בפרויקט המאפשר לדייק את הבחירות הן בהיבט החומרים והן בהיבט קבלני הביצוע (הפרויקט מתבצע על ידי קבלני הבניין בפיקוח, תיאום וליווי של מעצבת הפנים מטעם הרוכשים)
  • תכנון-  זו ההזדמנות שלכם להפוך דירה סטנדרטית לחלוטין לדירת חלומות, המגלמת את סגנונכם האישי ואת הצרכים הייחודיים למשפחה שלכם. בתכנון נתייחס לתפקודים היום יומיים ולתפקודים העתידיים, שיגשים הבית עבורכם.

מעצבת פנים בעילת ניסיון בעבודה מול קבלנים "שומרת" על האינטרסים של הלקוח, כאשר היא מקבלת לידיה את תיק הדייק ומוודאה, שתקבלו את המירב מהקבלן.

בשינויי דיירים תוכלו להתאים את דירת הקבלן, בין אם מדובר בדירת פרויקט ובין אם מדובר על דירת תמ"א לצרכים הייחודיים שלכם תוך חיסכון משמעותי בעלויות והבנה עמוקה לסגנון חייכם ולטעמכם האישי.

מה כולל התהליך?

התהליך כולל תוכניות שינויים מלאות לרבות:

  • תוכנית הריסה ובניה
  • תוכנית המתייחסת לתשתיות לרבות- חשמל, אינסטלציה, תקרה ותאורה, נגרות כולל מטבח ויצירת פתרונות אחסון סמוי וגלוי
  • תכנית העמדת ריהוט

בנוסף, במסגרת השירות מעצבת הפנים תלווה את הרוכשים אל חנויות המתמחות בעיצוב פנים לרבות חנויות ריהוט, אביזרי סניטציה, כירוי וחיפוי לבחירת חומרי הגלם, המטבח, הריהוט והאבזור שישלים את התמונה המלאה.

תהליך שינויי דיירים מאפשר לכם להשתתף באופן מעשי ביצירת בית חלומותיכם וליצוק לתוכו את מהות תפיסת הבית בעיניכם- גם אם דירת חלומותיכם תוכננה מלכתחילה כדירת קבלן.

קצת עלי

נעים מאוד שמי אפרת דביר, מעצבת פנים, בוגרת בהצטיינות של האוניברסיטה הפתוחה בלימודי תכנון ועיצוב פנים, פועלת באזור המרכז ומתכננת בתים המתאימים למרקם החיים הישראלי והעכשווי, הן בהיבט השימושי והן בהיבט האקלימי. את הפרויקטים של לקוחותיי אני מלווה או משלב הרעיון, יחד אנו מתרגמים את הצרכים והרצונות לכדי תכנית בינוי עליה אני מפקחת בהיבט התקציבי- תכנוני ובהיבט איכות עבודת הגמר. שיטת העבודה שלי סדורה ומטרתה לאפשר ללקוחותיי רמה גבוהה של ודאות לצד שליטה מלאה בשלבי הפרויקט. בין שירותי: עיצוב דירות, הום סטיילינג, תכנון שינויי דיירים לפני בניה וליווי פרויקט השינוי עיצוב, תכנון וניהול מעבר דירה.

אני כאן לשירותכם ומזמינה אתכם ליצור עמי קשר לשיחת היכרות 052-7460170

השאירו פרטים

וביחד נתחיל לתכנן את בית החלומות שלכם