אפרת דביר – מעצבת המשרד / בעלים

נעים מאד, שמי אפרת דביר, מעצבת פנים, מומחית בתכנון ועיצוב פנים. בוגרת בהצטיינות של האוניברסיטה הפתוחה בלימודי תכנון ועיצוב פנים.

המשרד מציע מגוון שירותי עיצוב, תכנון פנים וסטיילינג, לדירות, בתים פרטיים, שינויי דיירים, והכל תוך התאמה אישית. כמו כן המשרד מספק שירותי אדריכלות, בניה, תוספות בניה ושירותי פיקוח, הנדסה וקונסטרוקטור.

את הפרויקטים אני מלווה עוד משלב הרעיון, נפגשת עם המשפחה, מלקטת את הרצונות והחלומות וממקדת אותם לכדי תכנית סדורה, תחומה בזמן, שמתגשמת הלכה למעשה.
בשנים האחרונות הכרתי בעלי מקצוע רבים. עם האמינים והמקצועיים ביותר אני בוחרת לשתף פעולה. בפרויקטים שאני מובילה אני לוקחת את המושכות לידיים, מבקרת, מפקחת ומוודאת, שאתם בעלי הבית עוברים את התהליך בשקט ורוגע, ומקבלים בית שמגשים עבורכם את כל החלומות. כאוהבת אנשים חשוב לי לשקף ולחבר לעיצוב הבית את הסיפור המשותף לכל משפחה, שהוא עולם ומלואו.

כמעצבת שעובדת על פי שיטה סדורה חשובה לי הדרך ולא רק התוצאה הסופית, מתפקידי להוביל את הפרויקט ולוודא שתהליך העיצוב יעבור בנועם ועם תחושה גבוהה של ודאות. 
אני אוהבת לעבוד עם אנשים שמתרגשים מעיצוב ומעריכים את התמורות החיוביות של עיצוב טוב על הלך הרוח ועל הנפש. כחלק מהמחויבות המקצועית שלי. 

אני מרבה לנסוע לתערוכות עיצוב ברחבי העולם, מתעדכנת בטרנדים, אופנות, סגנונות ומגמות חדשות ומשתתפת בהשתלמויות מקצועיות.

מלבד היותי מעצבת, אני אם לשני ילדים בוגרים ומתגוררת באזור המרכז, בשכונת כפר גנים.

בלחיצה כאן תוכלו להתרשם מהפרויקטים אשר עיצבתי, לקרוא על עיצוב וליצור עמי קשר. 

המשרד שלנו ממוקם במקום קסום באזור המרכז. מוזמנים לתאם פגישה. 

אפרת דביר

השאירו פרטים

וביחד נתחיל לתכנן את בית החלומות שלכם