נעים מאוד, שמי אפרת דביר מעצבת בתים ישראליים, אווריריים ומוארים. כי בית הוא לא רק "קופסה שגרים בה", כי אם מקום בטוח, מקום לנוח מקום שמאפשר לנשום לרווחה.
את הפרויקטים אני מלווה עוד משלב הרעיון, נפגשת עם המשפחה, מלקטת את הרצונות והחלומות וממקדת אותם לכדי תכנית סדורה, תחומה בזמן, שמתגשמת הלכה למעשה.
בשנים האחרונות הכרתי בעלי מקצוע רבים. עם האמינים והמקצועיים ביותר אני בוחרת לשתף פעולה. בפרויקטים שאני מובילה אני לוקחת את המושכות לידיים, מבקרת, מפקחת ומוודאה שאתם בעלי הבית מקבלים "ראש שקט" ובית שמגשים עבורכם את המציאות הרצויה. כאוהבת אנשים חשוב לי לשקף ולחבר לעיצוב הבית את הסיפור המשותף לכל משפחה- שהיא עולם ומלואו.

עבור רבים, פרויקט שיפוץ הבית עלול להיות עניין מלחיץ ביותר ויש שדוחים אותו בשל החשש מכניסה למערבולת של הוצאות ואי ודאות. כמעצבת שעובדת עלפי שיטה סדורה- חשובה לי הדרך ולא רק התוצאה הסופית, ומתפקידי להוביל את הפרויקט ולוודא שתקופת השיפוץ עוברת בנועם ועם תחושה גבוהה של ודאות.
אני אוהבת לעבוד עם אנשים שמתרגשים מעיצוב ומעריכים את התמורות החיוביות של עיצוב טוב על הלך הרוח ועל הנפש. כחלק מהמחויבות המקצועית שלי אני מקפידה להתעדכן באופנות ובסגנונות הרבים, לשמור על חדשנות ולהשתתף בהשתלמויות מקצועיות בתחום עיסוקי.

מלבד היותי מעצבת אני אם לשני ילדים בוגרים ומתגוררת בפתח תקווה.
בלחיצה כאן תוכלו להתרשם מהפרויקטים אשר עיצבתי, לקרוא על עיצוב וליצור עמי קשר. אני מאחלת לכם שהות נעימה ומלאת השראה!

הכשרות ותעודות:

מומחית בתכנון ועיצוב פנים. בוגרת בהצטיינות של האוניברסיטה הפתוחה בלימודי תכנון ועיצוב פנים.